WYPADEK  DROGOWY ZA GRANICĄ

Szkoda komunikacyjna za granicą np. w Niemiec, Austrii,  Czech, na Słowację, Luksemburgu,Włochy, Wielka Brytania, Węgry, Słowenia, Rumunia, Portugalia, Łotwa, Luksemburg, Litwa, Holandia, Hiszpania, Francja, Estonia, Dania, Czechy, Chorwacja, Belgia, Austria, Ukraina, Białoruś  i innych.

Wycena i Likwidacja szkody w kraju powstania szkody !

Likwidacja szkody za granicą w celu pokrycia wydatków związanych z najmem auta zastepczego, holowaniem pojazdu, szkod w pojezdzie, i wele innych. Likwidacja szkody w kraju powstania szkod czy  może być likwidowanie szkody w Polsce, u tzw. reprezentanta do spraw roszczeń.

Likwidacja szkody w Polsce za pośrednictwem reprezentanta do spraw roszczeń w Polsce  trwa bardzo często ponad trzy miesiące ( NIE POLECAMY)

Będąc uczestnikiem zdarzenia drogowego poza granicami kraju trzeba wiedzieć, że:

  • Koszt holowania/ transportu uszkodzonego auta z zagranicy do Polski są bardzo często NIE refundowane z OC sprawcy.
  • W celu dokonania wyceny szkody w kraju powstania wypadku najlepiej udać się do sprawdzonego i niezależnego rzeczoznawcy np. z MOTOEXPERT bez potrzeby holowania auta do Polski.

Poszkodowany ma możliwość skorzystania z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego będącego członkiem Stowarzyszenia MOTOEXPERT pod warunkiem że szkoda jest wyższa niż conajmniej 10.000 Euro

Pomożemy Ci załatwić formalności związane z odszkodowaniem i wyceną szkody i gwarantujemy, że będzie ona w pełni precyzyjna, niezależna i obiektywna

.