WYPADEK SAMOCHODOWY  W POLSCE – OBCOKRAJOWIEC POSZKODOWANY- NA OBCYCH ZANKACH REJESTRACYJNYCH

Wypadek samochodowy cudzoziemca na terenie Polski- Opinia techniczna i  wycena szkod na warunki kraju zamieszkania.

Wypadek drogowy  obcokrajowca w Polsce np.Niemca, Austryjaka, Szwajcara, Anglika daje osobie poszkodowanej nie z własnej winy możliwość dochodzenia należnego jej odszkodowania z polisy OC sprawcy zdarzenia. Do poszkodowanego obcokrajowca w Polsce np.Niemca, Austryjaka, Szwajcara, Anglika należy decyzja, w jaki sposób dokona on likwidacji szkody. Najdogodniejszą  z możliwości likwidacji szkody jest przeprowadzenie procedury likwidacyjnej na terenie Polski

Jeśli zatem przydarzył się Państwu niezawiniony wypadek samochodowy z w Polsce (którego poszkodwany był pojazd np. na francuskich, holenderskich czy niemieckich tablicach rejestracyjnych) to, w celu zasięgnięcia informacji o możliwości wyceny powstałej szkody i wykonania opinii technicznej przez rzeczoznawcę samochodowego Stowarzyszenia MOTOEXPERT, należy możliwie jak najszybciej skontaktować się z centralą organizacji.

Rzeczoznawcy samochodowi Stowarzyszenia MOTOEXPERT  są w stanie wykonać na Państwa zlecenie  niezależną i pełnoprawną opinię techniczną oraz dokonać wyceny wartości szkody powstałej w wyniku wypadku z obcokrajowca na terenie Polski. Dodatkowo dzięki współpracy z biurami likwidacji szkód oraz adwokatami i radcami prawnymi  działającymi w Polsce, Stowarzyszenie MOTOEXPERT jest w stanie polecić wybranego prawnika, co umożliwi Państwu, jako osobom poszkodowanym, skorzystanie z pomocy prawnej i przeprowadzenie procedury likwidacyjnej z udziałem fachowca.

Z kolei niezależna opinia techniczna wykonana przez partnerskiego rzeczoznawcę samochodowego Stowarzyszenia MOTOEXPERT, po wypadku z obcokrajowca w Polsce,  da osobie poszkodowanej szansę na otrzymanie poprawnego odszkodowania wypłaconego przez towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia.

Jeśli likwidacja szkody przebiega w Polsce, tj. szkoda jest likwidowana nie za pośrednictwem reprezentanta ds. roszczeń, osoba poszkodowana w niezawinionym wypadku samochodowym  na terenie Polski może otrzymać wypłatę odszkodowania u stosunkowo krotkim czasie.

ZAPYTAJ  EKSPERTA  i zlec wykonanie ekspertyzy na warunki swego kraju.  Opinie po niemiecku, angielsku, francusku, holndersku, czesku i wielu innym.

Zadzwoń!