WYPADEK DROGOWY W HISZPANII 

Likwidacja szkody komunikacyjnej po wypadku na terenie Hiszpanii

Likwidacja szkody  po wypadku na terenie Hiszpanii.  Polscy kierowcy podróżujący do Hiszpanii coraz częściej stają się uczestnikami wypadków i kolizji drogowych, do których dochodzi  nie z ich winy. W takiej sytuacji, po wypadku drogowym w Hiszpanii, dość szybko może pojawić się problem z przeprowadzeniem procedury likwidacyjnej i uzyskaniem odszkodowania. Polacy nie znający języka hiszpańskiego, którym przydarzył się niezawiniony wypadek samochodowy w Hiszpanii powinni pamiętać, że do nich należy decyzja dotycząca sposobu likwidacji powstałej szkody komunikacyjnej.

Osoby poszkodowane w niezawinionych wypadkach samochodowych na terenie Hiszpanii mogą dokonać likwidacji szkody w kraju miejsca zdarzenia czyli bezpośrednio u hiszpańskiego ubezpieczyciela sprawcy wypadku -POLECAMY. Drugą możliwością jest jednak likwidacja szkody na terenie Polski – z udziałem i za pośrednictwem reprezentanta do spraw roszczeń w Polsce. Likwidacja szkody w Polsce przebiega jednak w takim przypadku za pośrednictwem reprezentanta do spraw roszczeń i trwa bardzo często ponad trzy miesiące ( NIE POLECAMY)

Z pomocą osobom poszkodowanym może przyjść Stowarzyszenie MOTOEXPERT, za pośrednictwem którego można dokonać wyceny szkody po wypadku w Hiszpanii  na terenie Hiszpanii .

Stowarzyszenie MOTOEXPERT dysponując regionalnymi rzeczoznawcami samochodowymi w Hiszpanii i Polsce  jest w stanie zaoferować kompleksową wycenę szkody komunikacyjnej, jaką spowodował wypadek samochodowy w Hiszpanii, a także sporządzenie pełnoprawnej i niezależnej opinii technicznej, na podstawie której możliwe będzie dochodzenie PEŁNEGO odszkodowania powypadkowego. Dodatkowo współpracując z gronem adwokatów i radców prawnych działających w Hiszpanii (polskojezyczni)  Stowarzyszenie MOTOEXPERT może polecić osobie poszkodowanej w wypadku drogowym w Hiszpanii skorzystanie z pomocy prawnej partnerskiego adwokata lub radcy prawnego, który w trakcie trwania procedury likwidacyjnej będzie reprezentował wyłączne interesy poszkodowanego i szybko i sprawnie zlikwiduje szkody..

Jeśli więc chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat możliwości likwidacji szkody po wypadku samochodowym w Hiszpanii prosimy skontaktować się z centralą Stowarzyszenia . W rozmowie z naszym konsultantem możliwe będzie ustalenie odpowiedniej w danym przypadku procedury działania i ewentualnego skorzystania z pomocy prawnej, oferowanej przez  współpracujący z organizacją radców prawnych i adwokatów. Jeśli przydarzył ci się wypadek drogowy w Hiszpanii, nie zwlekaj i zadzwoń!

W tym przypadku poszkodowany ma możliwość skorzystania z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego będącego członkiem Stowarzyszenia MOTOEXPERT pod warunkiem że szkoda jest wyższa niż conajmniej 10.000 Euro

Wypadki drogowe w Hiszpanii – Wycena szkody po wypadku samochodowym – Hiszpania