WYPADEK DROGOWY W CZECHACH

Wycena szkódy, likwidacja szkód po wypadku lub kolizji drogowej w Czechach. Oględziny auta po wypadku w Czechach lub w kraju zamieszkania poszkodowanego w Niemczech, Austrii, Polsce.

Opinie techniczne na warunki Niemieckie, Austryjackie, Polskie lub Czeskie.

 Gdy zdarzył się wypadek samochodowy w Czechach, pojawia się pytanie o możliwość likwidacji powstałej szkody komunikacyjnej w Czechach i otrzymanie należnego odszkodowania.  Jeśli mamy do czynienia z niezawinionym wypadkiem drogowym w Czechach to sytuacja wydaje się być niezbyt skomplikowana. Poszkodowaby  ma bowiem w tej sytuacji możliwość wyboru jednego spośród dwóch najpopularniejszych sposobów likwidacji szkody po wypadku samochodowym na terenie Czech.

Poszkodowny, któremu przytrafił się wypadek samochodowy w Czechach może zdecydować się zarówno na likwidację szkody w Polsce (z udziałem i za pośrednictwem reprezentanta do spraw roszczeń), jak i na likwidację szkody w kraju, gdzie miał miejsce wypadek drogowy – w Czechach. POLECAMY

W zależności od sytuacji i przypadku różna może być także forma pomocy, jaką oferuje dla osób poszkodowanych w wypadkach samochodowych w Czechach rzeczoznawcy i prawnicy z MOTOEXPERT. Organizacja zrzeszająca grono niezależnych rzeczoznawców samochodowych może bowiem dokonać nie tylko precyzyjne ogledziny auta i  wyceny szkody w Czechach ale taze w karaju zamieszkania poszkodowanego np. w Niemchech, Austrii lub Polsce, przez  naszego regonalnego rzeczoznawcę samochodowego. ale także polecić pomoc prawną świadczoną przez współpracujących ze Stowarzyszeniem prawników (adwokatów / radców prawnych – polskojezyczni).

MOTOEXPERT dysponując zapleczem rzeczoznawców samochodowych na terenie Czech, Niemiec, Austrii i Polski jest w stanie zająć się kompleksową i w pełni niezależną wyceną wartości szkody oraz sporządzeniem opinii technicznej np. w jezyku: Niemieckim, Czeskim lub Polskim.

Na podstawie naszej opinii technicznej  osoba poszkodowana będzie mogła dochodzić odszkodowania za szkody po wypadeku samochodowy w Czechach.   Niezależna ekspertyza i wycena szkody komunikacyjnej może pozwolić poszkodowanemu w wypadku drogowym na terenie Czech na dochodzenie prawnie poprawnej  i PEŁNEJ wartości odszkodowania, jakie powinien otrzymać z polisy OC sprawy wypadku w Czechach. Pomoc rzeczoznwcow i ekspertow Stowarzyszenia MOTOEXPERT jest jednak możliwa wyłącznie w przypadku, kiedy likwidacja szkody odbywa się na terenie  Czech lub ewentualnie pośrednictwem reprezentanta do spraw roszczeń w Niemiec, Austrii lub w Polsce.

By uzyskać bliższe informacje związane z procedurą likwidacji szkody po  wypadku samochodowym w Czechach oraz wybrać jak najdogodniejszą dla osoby poszkodowanej formę procedury likwidacyjnej, zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem.

Nasi eksperci lub rzeczoznawcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i będą w stanie ocenić zakres oferowanej przez nas pomocy prawnej i rzeczoznawczej, jaką możemy zaproponować  poszkodowanemu w wypadku drogowym w Czechach.

W tym przypadku poszkodowany ma możliwość skorzystania z usług niezależnego rzeczoznawcy samochodowego będącego członkiem Stowarzyszenia MOTOEXPERT pod warunkiem że szkoda jest wyższa niż conajmniej 10.000 Euro

Szybkie i pełne odszkodowanie po wypadku samochodowym w Czechach.

ZAPYTAJ EKSPERTA  – ZAPRASZAMY

Wypadek samochodowy na terenie Czech – Wypadek drogowy Czechy