TRANSPORT POJAZDU PO WYPADKU  Z  ZAGRANICY do Polski lub z Polski do kraju zamieszkania poszkodowanego.

Stowarzyszenie Międzynarodowych Rzeczoznawców Techniki Samochodowej MOTOEXPERT kilka tygodni temu nawiązało współpracę z firmą zajmującą się transportem pojazdów powypadkowych z zagranicy do Polski. W związku z tym faktem Stowarzyszenie MOTOEXPERT ma możliwość zaoferowania osobom poszkodowanym w niezawinionych zdarzeniach drogowych (wypadki, kolizje) pomocy w zakresie przetransportowania uszkodzonego pojazdu z zagranicy do kraju zamieszkania poszkodowanego.

Aby skorzystać z oferty partnerskiej firmy Stowarzyszenia MOTOEXPERT oferującej transport pojazdów powypadkowych z zagranicy do Polski należy skontaktować się z biurem organizacji w celu zgłoszenia interesującego Państwa transportu. Konsultanci Stowarzyszenia po określeniu rodzaju transportu będą w stanie ustalić warunki oferty.

Dzięki współpracy z firmą transportową możliwe jest uzyskanie przez osoby poszkodowane za pośrednictwem Stowarzyszenia MOTOEXPERT korzystnych ofert cenowych na transport pojazdu z zagranicy do Polski. Oferty cenowe są indywudualnie dostosowywane do Klientów.

Transport pojazdu powypadkowego z zagranicy do Polski na zasadach przyjętych przez firmę transportową i Stowarzyszenie MOTOEXPERT .

Jeśli są Państwo zainteresowani możliwością skorzystania z transportu pojazdu z zagranicy do Polski (w tym również pojazdów nieuszkodzonych) oraz rozwiązań i pomocy oferowanej przez Stowarzyszenie MOTOEXPERT zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem .

Zgłaszając się do Stowarzyszenia z zapytaniem o możliwość transportu auta  należy wskazać skąd i dokąd transport miałby zostać wykonany oraz jakiego pojazdu dotyczy.

Firma współpracująca ze Stowarzyszeniem ma bowiem możliwość zholować z zagranicy zarówno auta osobowe, jak i busy, auta terenowe i dostawcze.

Zapraszamy!

Transport pojazdów powypadkowych z zagranicy