OTRZYMAŁEŚ ZBYT NISKIE ODSZKODOWANIE ? SPRAWDŹ CO ZROBIĆ !

UZYSKAJ DOPŁATĘ LUB PEŁNE ODSZKODOWANIE !

Junge Frau mit Eurobanknote

Z obserwacji procedur przeprowadzania likwidacji szkód majątkowych powstałych wskutek wypadków i kolizji drogowych wynika, iż  bardzo często dochodzi w Polsce do zaniżania odszkodowań powypadkowych, jakie są wypłacane na rzecz osób poszkodowanych. Fakt ten wynika zwykle z różnego rodzaju potrąceń dokonywanych przez Ubezpieczycieli, a także z zaniżania chociażby stawek roboczogodzinowych lub cen części zamiennych przy tworzeniu kosztorysów napraw.

Dlatego też Stowarzyszenie MOTOEXPERT, jako organizacja pozarządowa działająca między innymi na rzecz osób poszkodowanych w niezawinionych wypadkach drogowych w kraju i za granicą, oferuje dla uczestników zdarzeń drogowych możliwość  wykonania weryfikacji kosztorysów napraw sporządzanych przez Ubezpieczycieli celem udokumentowania pelnego zarkresu szkod i zażadania ewentualną dopłatę do uzyskanego odszkodowania.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe zaniżyło odszkodowanie? Możemy pomóc !

Jeśli więc zostali Państwo poszkodowani w niezawinionym wypadku drogowym wystarczy, że przedstawicie nam kosztorys szkody rzeczowej oraz decyzję Ubezpieczyciela o przyznaniu odszkodowania, a my – w zależności od rodzaju i charakteru sprawy -a  my dokonamy szczegółowej analizy i wykonamy precyzyjną kalkulacje szkody.

Information Cube

 

Stowarzyszenie MOTOEXPERT nie zajmuje się dopłatami do odszkodowań oraz odkupem szkód komunikacyjnych.